Spektakl Teatru Klamra „Zmiana_przemiana”

W sobotę 23 lutego 2013 r. o godz. 17.30 zapraszamy na przedstawienie Teatru Klamra „Zmiana_przemiana” w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2.

reżyseria: Wiktoria Siedlecka – Dorosz
scenariusz: praca zespołowa
muzyka: Wojciech Dorosz„Zmiana_przemiana” to etiuda teatralna o cudzie w centrum hałaśliwego miasta.
W codziennym pośpiechu można zmienić buty, fryzurę, a nawet żonę…, ale tylko Jezus przemienia życie.
Znacie przypowieść o niewidomym? A może tylko tak Wam się wydaje?Wiktoria Siedlecka – Dorosz
i aktorzy Teatru KLAMRA

Spektakl odbędzie się w ramach „Festiwalu Dobrych Praktyk Europe as Moving” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, organizowanego przez Fundację Sztuki Marebito.
W dniach 23-24 lutego 2013  w Warszawie w Centrum Promocji Kultury  odbędzie się Festiwal Dobrych Praktyk – Europe as Moving Cultures z udziałem gości z Turcji, Norwegii, Estonii i Słowacjiw ramach programu UE Edukacja i Kultura, Grundtvig. Uczenie się przez całe życie.Wydarzenie jest częścią dwuletniego projektu Europe as Moving Cultures. Nazwa ma dla organizatorów znaczenie podwójne: „Europa jako kultury w ruchu”, jak i „Europa – poruszające kultury”. Jak poruszać – poprzez uczestnictwo w kulturze – grupy ludzi, dla których z różnych powodów dostęp do kultury jest utrudniony? Projekt jest prowadzony równolegle w pięciu krajach partnerskich.
Program:23 (sobota) godz. 17.30
Zmiana Przemiana – spektakl w wykonaniu Teatru Klamra.
Tak bardzo chciałbym mieć przyjaciela – spektakl w wykonaniu grupy teatralna „Manufaktura myśli” z Gimnazjum nr 31 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Warszawie.
– Prezentacje muzyczne i taneczne partnerów z Estonii, Słowacji, Turcji, Norwegii.24 (niedziela) godz. 17.30
Marika – spektakl w wykonaniu grupy „Teatr Naumiony”.