Wzięliśmy Chatę na warsztat

Warsztaty ceramiczne i ficowania w ŁucznicyDnia 21 lutego 2012 roku o godz. 10.30 wyjechaliśmy autokarem do Łucznicy na warsztaty filcowania i ceramiki. Na miejscu byliśmy o godz. 12:30. Po obiedzie mieliśmy przerwę, żeby się rozpakować i odpocząć w swoich pokojach. O godz. 15.00 poszliśmy na warsztaty – jedna grupa na ceramikę a druga na filc.

Warsztaty z filcowania prowadziła pani Agata Okońska, na początku Agata wytłumaczyła nam, jak się robi rzeczy z filcu, a potem sami robiliśmy rzeczy z filcu. Potem o godz. 16.30 mieliśmy przerwę na kawę i herbatę. Warsztaty były bardzo fajne; każdy zrobił rzeczy z filcu i gliny i każdy dostał na koniec certyfikat z tych warsztatów.Warsztaty ceramiczne i ficowania w Łucznicy

Jedzenie było bardzo pyszne, mieliśmy dyskotekę ostatkową, w Środę Popielcową przyjechał ksiądz Adam z naszej parafii mieliśmy Mszę Świętą, potem wieczorem mieliśmy rozmowę o Wielkim Poście. W czwartek Łukasz puścił nam film „Miss Potter”. W piątek o godz. 15.00 wyjechaliśmy z Łucznicy.

Bardzo mi się podobały warsztaty. Szkoda było wyjeżdżać z Łucznicy.

autorka: Izabela Ciara

Zdjęcia z Łucznicy można znaleźć tutaj.